Kontakt

Vill du få tag i oss? Ett gäng med duktiga och trevliga människor som är redo att hjälpa dig med allt vad gäller trädgårdsmaskiner, släpvagnar eller djurfoder. Tveka inte på att höra av dig!

Patrik Jönsson

Butiksansvarig

0501-385223
patrik@skoglandskap.se

Fredrik Josefsson

Service av robotgräsklippare

0501-385222
fredrik@skoglandskap.se

Jennifer Lövgren

Foderansvarig, försäljning

0501-385225
jennifer@skoglandskap.se

Jonas Wångstedt

Installation av robotar, service av tvåtaktsmaskiner

0501-385227
jonas@skoglandskap.se

Emil Johansson

Service av trädgårdsmaskiner

0501-385223
emil@skoglandskap.se

Calle Rosenqvist

Service av trädgårdsmaskiner

0501-385227
calle@skoglandskap.se

Anna Larsson

Butik

0501-78030
anna@skoglandskap.se

Susanne Fernström

Butik, foder

0501-78030
susanne@skoglandskap.se