Kontakt

Vill du få tag i oss? Ett gäng med duktiga och trevliga människor som är redo att hjälpa dig med allt vad gäller trädgårdsmaskiner, släpvagnar eller djurfoder. Tveka inte på att höra av dig!

Urban Hernbo

Verksamhetschef, försäljning

0501-385223
urban@skoglandskap.se

Fredrik Josefsson

Service av robotgräsklippare

0501-385222
fredrik@skoglandskap.se

Jennifer Lövgren

Foderansvarig, försäljning

0501-385225
jennifer@skoglandskap.se

Jonas Wångstedt

Installation av robotar, service av tvåtaktsmaskiner

0501-385227
jonas@skoglandskap.se

Tobias Johansson

Service av trädgårdsmaskiner, installation av robotar

0501-385223
tobias@skoglandskap.se

Calle Rosenqvist

Service av trädgårdsmaskiner

0501-385227
calle@skoglandskap.se

Henrik Olausson

Försäljning, lager

henrik@skoglandskap.se